SIMPSON DWP DECK SCREW TRIM HEAD 316SS #7 2-1/4" 1LB T07225WP1
Delivery Options
Pick Up at Branch
Shopping the Augusta branch
Low stock at Augusta Low stock at Augusta
Additional Details
  • Product Code: DWPT72141P316
  • Manufacturer Code: T07225WP1
  • UPC: 744039308545
  • Length: 2-1/4 in.
  • Quantity: 1 lb.
  • Assembled Width: 0.230 in.
  • Assembled Height: 2.25 in.
  • Assembled Depth: 0.230 in.
  • Package Width: 3.88 in.
  • Package Height: 3.00 in.
  • Package Depth: 3.00 in.